رد کردن لینک ها

hamyar banner2 - تفاوت همیار سولار با دیگر شرکت های خورشیدی

برترین شرکت آموزشی و پژوهشی خاورمیانه

ما تنها شرکتی هستیم که علاوه بر مباحث بازار ، بر دانش فنی نیز تکیه می کنیم و آن را با دیگران به اشتراک می گذاریم.از اشتراک دانش خود با دیگران بیمی نداریم چون از کیفیت کار همیار سولار اطمینان داریم.بروز بودن دانش ما باعث این شده است تا همکارانمان بیشترین بهره وری و سود را برده اند.

hamyar bnr02 - تفاوت همیار سولار با دیگر شرکت های خورشیدی

درآمد همیار سولار از موفقیت شماست

مشاوره اقتصادی ویژه نیروگاه خورشیدی

برخی از شرکت های خورشیدی با بالا بردن حجم پروژه درآمد خود را بیشتر می کنند.در حالیکه همیار سولار مطابق شرکت های روز دنیا از بهینه سازی پروژه ی شما و در نتیجه افزایش درآمد و سود شما به درآمد می رسد.چنانچه مایل بودید از محصولات همیار استفاده خواهیم کرد.در غیر این صورت تجهیزات خورشیدی مورد نیاز شما را از سطح بازار پیدا خواهیم کرد و بدون سود مازاد در خدمت شما قرار خواهیم داد.ما مهندس هستیم نه دلال !

25yrs hamyar - تفاوت همیار سولار با دیگر شرکت های خورشیدی

فروش نه ، هم یاری تا ۲۵ سال

سیستم مانیتورینگ و مدیریت نیروگاه از راه دور

برخی از شرکت ها پس از نصب نیروگاه و تسویه حساب با شما کارشان تمام می شود.اما همیار سولار شما را پس از سرمایه گذاری رها نمی کند و تمام این سالها در این مسیر هم یار شما هستیم تا سود بیشتری داشته باشید.در صورت کاهش تلفات نیروگاه خدمات عیب یابی و رفع مشکلات نیروگاه اجرا خواهد شد تا شما از سرمایه گذاری که کرده اید به مشکل برنخورید.همچنین برای نیروگاه های مقیاس بالا ما می توانیم عملیات تعمیر و نگهداری نیروگاه را برای شما انجام دهیم.

ما عاشق کارمون هستیم.

ما کارمون رو خیلی دوست داریم ، این که رشد درآمد و سود شما رو ببینیم و این رشد رو به صورت محسوس حس کنیم. این حس که شما از کار ما راضی باشید و طی سالهای طولانی یک اشتغال پایدار رو برای شما به ارمغان بیاریم.

تماس با همیار سولار
بازگشت به بالای صفحه
مجله ایمیلی انرژی خورشیدی
الآن می تونید به صورت رایگان عضو بشید
می خواهم عضو شوم
نه ممنون
close-link

دانلود رایگان کتاب

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید.همچنین لطفا ایمیل یکی از دوستان خود را وارد کنید تا با همیار سولار آشنا شود
دانلود رایگان کتاب