پرسش
سلام. دوستانی که اطلاع دارند . برنامه نیروگاههای ۵ کیلوواتی که بسیج با وام ۵۰ میلیونی میخواد تو روستاها بزنه ابلاغ شده و اگه کسی بخواد انجام بده باید از کجا شروع کنه؟
در حال بررسی 0
ناشناس 1 ماه 1 پاسخ 18 بازدید

پرسش
سلام دوستان کسی قیمت برق خورشیدی صادراتی به کشورهای همسایه رو میدونه بطور دقیق ؟؟؟ من میانگین رو میدونم اما اطلاعات دقیق تر میخوام
0
ناشناس 1 ماه 0 پاسخ ها 14 بازدید

پرسش
تا حالا کسی از باتریهای "صبا باتری" نوع ۱۰۰Ah,VRLA برای سیستم خورشیدی استفاده کرده است؟ آیا کیفیت آن برای سیستم سولار مناسب است؟
0
ناشناس 1 ماه 0 پاسخ ها 20 بازدید

پرسش
سلام .تو یکی از فیلمای آموزشیتون به شرایط stc و noct اشاره کردید.اینکه تو زمان طراحی های مختلف و تست ضمانت بکار برده میشه.امکانش هست این شرایط رو توضیح بدین لطفا.
حل شده 0
ناشناس 1 ماه 1 پاسخ 32 بازدید

پرسش
برای پیدا کردن محل مناسب ایجاد نیروگاه ۱۰۰kw خورشیدی که نیاز به انشعاب ۱۷۰ آمپر سه فاز دارد چگونه بدانیم که چه مناطقی امکان برقراری چنین انشعابی را دارند و سپس در آن منطقه ملک مناسب را خریداری نماییم.
حل شده 0
2 ماه 1 پاسخ 23 بازدید

پرسش
برای تابلوی کنتور تزریق به شبکه نیروگاه خورشیدی ۵۰ کیلوواتی، آیا ترانس جریان هم لازمه؟
حل شده 0
ناشناس 2 ماه 1 پاسخ 33 بازدید

پرسش
سلام در رابطه با تمیز کردن سطح سلول های خورشیدی،از چه ماده ای باید استفاده کرد و طریقه تمیز کردن اطلاعات بدید؟
حل شده 0
ناشناس 2 ماه 1 پاسخ 29 بازدید

پرسش
سلام در شهر مراغه دو دستگاه شیردوش دارم.امکانش هست با پنل خورشیدی کار کنند؟ فعلا برق ندارم ولی تا سال آینده برق کشی انجام میشه.
حل شده 0
ناشناس 2 ماه 1 پاسخ 24 بازدید

پرسش
درود و سلام آیا تعداد اینورترهای استرینگ شده در یک نیروگاه از عدد خاصی بالاتر بروند مقدار هارمونیک اعوجاج به شبکه تغییر می کنه؟ چون حد مجاز THD برای اتصال به شبکه ۵ درصد اعلام شده.
حل شده 0
ناشناس 2 ماه 1 پاسخ 27 بازدید